Sunday 3 December 2023
کد خبر : 51
تاریخ انتشار : جمعه 20 تیر 1399 - 13:16
- بازدید

راه‌اندازی پایگاه مقاومت شهید بهشتی در اقلید

به مناسبت هفته قوه قضائیه، سیزدهمین پایگاه مقاومت بسیج اداری شهرستان اقلید مزین به نام شهید بهشتی در دادگستری این شهرستان افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، مهدی صالحی در دیدار با مجموعه قضایی این شهرستان که به مناسبت هفته قوه قضاییه صورت گرفت، این ایام را تبریک گفت و یاد شهدا به ویژه شهید آیت الله بهشتی را گرامی داشت. وی از […]

به مناسبت هفته قوه قضائیه، سیزدهمین پایگاه مقاومت بسیج اداری شهرستان اقلید مزین به نام شهید بهشتی در دادگستری این شهرستان افتتاح شد.

راه‌اندازی پایگاه مقاومت شهید بهشتی در اقلید

به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، مهدی صالحی در دیدار با مجموعه قضایی این شهرستان که به مناسبت هفته قوه قضاییه صورت گرفت، این ایام را تبریک گفت و یاد شهدا به ویژه شهید آیت الله بهشتی را گرامی داشت.
وی از اهمیت برپایی عدل  و آرامش در جامعه سخن گفت و بر لزوم عزم راسخ مجموعه قضایی در برخورد و مقابله با مشکلات و فسادهای خرد و کلان که مردم را در تنگنا قرار می‌دهد، تأکید کرد.
فرمانده سپاه اقلید تصریح کرد: سپاه بازویی برای مجموعه قضاییه و پشتوانه‌ای برای آنها در راستای تحقق و احیای هرچه بیشتر عدالت در جامعه است.
در ادامه این دیدار که با همراهی امام جمعه، فرمانده نیروی انتظامی، رؤسای اداره تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش و… صورت گرفت، سیزدهمین پایگاه مقاومت بسیج اداری شهرستان اقلید مزین به نام شهید بهشتی در دادگستری اقلید افتتاح شد.
انتهای پیام

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

 بازی مختار  بازی سفیر عشق