Thursday 29 February 2024
کد خبر : 145
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 17 مهر 1399 - 15:43
- بازدید

گرامیداشت اربعین حسینی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاهیان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با برپایی مراسم فرهنگی اجتماعی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اربعین حسینی را گرامی داشتند. گروه استان‌های خبرگزاری آنا؛ دانشگاهیان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با برپایی مراسم فرهنگی اجتماعی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اربعین حسینی را گرامی داشتند. برپایی مراسم زیارت عاشورا در دانشگاه آزاد اسلامی اقلید صبح امروز در آستانه فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت امام […]

دانشگاهیان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با برپایی مراسم فرهنگی اجتماعی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اربعین حسینی را گرامی داشتند.

گروه استان‌های خبرگزاری آنا؛ دانشگاهیان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با برپایی مراسم فرهنگی اجتماعی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اربعین حسینی را گرامی داشتند.

برپایی مراسم زیارت عاشورا در دانشگاه آزاد اسلامی اقلید

برپایی مراسم زیارت عاشورا در دانشگاه آزاد اسلامی اقلید

صبح امروز در آستانه فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران باوفایش مراسم معنوی دعای پرفیض زیارت عاشورا در مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید با حضور رئیس، معاونان و جمعی از کارکنان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با شیوع بیماری کرونا برگزار شد. این برنامه از سوی حوزه فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

هرساله دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید در ایام ماه محرم و صفر همراه با مردم عزادار، با سیاه‌پوش‌کردن محوطه دانشگاه و مسجد و خوابگاه‌های دانشجویی برای مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان، امام حسین(ع) و یاران باوفایش به استقبال این ایام می‌روند.

مراسم سخنرانی و عزاداری در مسجد، خوابگاه‌های خواهران و برادران و قرائت زیارت عاشورا، شرکت در پیاده‌روی اربعین، زیارت قبور مطهر شهدا، دیدار از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، برگزاری شب شعر و برپایی نمایشگاه، برگزاری ایستگاه سلامت و برگزاری ایستگاه صلواتی از دیگر برنامه‌های فرهنگی واحد اقلید در این ایام است.

نویسندگان :
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

 بازی مختار  بازی سفیر عشق