Sunday 24 September 2023
کد خبر : 154
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 مهر 1399 - 23:06
- بازدید

اعلام زمان بهره‌برداری از بزرگراه یزد-ابرکوه-اقلید

  مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل گفت: ۱۹۰ کیلومتر از بزرگراه یزد-ابرکوه-اقلید احداث شده و تنها ۱۵ کیلومتر از کنارگذر ابرکوه باقی مانده است که امیدواریم مرحله اول آن تا آبان‌ماه و تا پایان سال نیز به طور کامل به بهره‌برداری برسد. به گزارش تین نیوز، خیرالله خادمی مرداد ماه امسال در بازدید از پروژه‌های عمرانی استان یزد عنوان کرد: امید […]

 

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل گفت: ۱۹۰ کیلومتر از بزرگراه یزد-ابرکوه-اقلید احداث شده و تنها ۱۵ کیلومتر از کنارگذر ابرکوه باقی مانده است که امیدواریم مرحله اول آن تا آبان‌ماه و تا پایان سال نیز به طور کامل به بهره‌برداری برسد.

به گزارش تین نیوز، خیرالله خادمی مرداد ماه امسال در بازدید از پروژه‌های عمرانی استان یزد عنوان کرد: امید است با تکمیل تقاطع طرفین این کنارگذر، تا پایان سال کنارگذر به بهره‌برداری برسد تا ترافیک سنگین ابرکوه تفکیک و ایمنی شهر افزایش یابد.

وی همچنین در این سفر یک روزه از پروژه‌های در دست احداث استان یزد از جمله راه‌آهن یزد-ابرکوه-اقلید به عنوان پروژه ملی، بزرگراه یزد- ابرکوه -سورمق که اتصال بزرگراه فارس به یزد را برقرار می‌کند، کنارگذر ابرکوه و ایستگاه در دست احداث راه‌آهن مهریز نیز بازدید کرد و از نزدیک کیفیت اجرای این پروژه‌ها را مورد ارزیابی قرار داد.

در این سفر که با هدف بازدید از پروژه‌های در حال انجام ریلی و همچنین بزرگراهی صورت گرفت بر بهره‌برداری پروژه‌های ریلی تا پایان سال تاکید شد.

منابع :
نویسندگان :
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

 بازی مختار  بازی سفیر عشق