Sunday 3 December 2023
کد خبر : 519
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 مهر 1400 - 10:52
- بازدید

فرماندار اقلید تأکید کرد:؛

لزوم آمادگی لازم برای مقابله با بحران و وقایع طبیعی/ لزوم حضور مدیران شهرستان در محل کار

فرماندار اقلید با بیان اینکه باید پیش از وقوع هرگونه اتفاقی، آمادگی لازم برای مقابله با آن فراهم شده و از خسارت ها و خطرات احتمالی جلوگیری شود، بر لزوم آمادگی لازم برای مقابله با بحران تأکید کرد و گفت: مدیران شهرستان، حتی مسؤولان غیربومی، نباید محل کار خود را در مواقع ضروری بدون هماهنگی ترک کنند.؛

به گزارش صبح اقلید، خلیل بزرگی در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان که با حضور بخشداران، شهرداران و سایر اعضای ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، هفته پدافند غیرعامل را گرامی داشت و برلزوم مدیریت و تلاش در راستای جلوگیری از وقوع بحران تأکید کرد.
وی به اجرای ویژه برنامه های متنوع شهرستانی به مناسبت هفته پدافندغیرعامل اشاره کرد و گفت: باید همه ادارات و نهادها و سازمان ها آمادگی لازم برای مدیریت بحران و کاستن خطرات ناشی از آن را همواره داشته باشند.
فرماندار اقلید با اشاره به تأکید برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران بخش ها در بخشداری ها، تصریح کرد: تمام ادارات باید آماده مقابله با هرگونه وقایع طبیعی (سیل، زلزله، …) باشند.
بزرگی با بیان اینکه باید پیش از وقوع هرگونه اتفاقی، آمادگی لازم برای مقابله با آن فراهم شده و از خسارت ها و خطرات احتمالی جلوگیری شود، تأکید کرد: مدیران شهرستان، حتی مسؤولان غیربومی، نباید محل کار خود را در مواقع ضروری بدون هماهنگی ترک کنند.

منابع :
نویسندگان :
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

 بازی مختار  بازی سفیر عشق