Monday 15 April 2024
کد خبر : 1026
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 بهمن 1401 - 13:31
- بازدید

۱۶۵ قرارداد سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی اقلید منعقد شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: تاکنون ۱۶۵ قرارداد سرمایه‌گذاری با متقاضیان در شهرک‌های صنعتی اقلید شامل ۶ شهرک و ناحیه صنعتی دولتی و یک شهرک صنعتی غیر دولتی منعقد شده است.؛

به گزارش صبح اقلید، سید مصطفی هاشمی افزود: از این تعداد، ۱۱۱ قرارداد مربوط به شهرک صنعتی اقلید یک، ۲۳ قرارداد مربوط به ناحیه صنعتی تیمارجان، ۱۲ قرارداد مربوط به ناحیه صنعتی سده، ۱۰ قرارداد مربوط به ناحیه صنعتی خنجشت، هشت قرارداد مربوط به ناحیه صنعتی حسن آباد و یک قرارداد مربوط به شهرک صنعتی اقلید ۲ است.

او با اشاره به فراهم بودن شرایط ایجاد اشتغال و رونق تولید در شهرک‌های صنعتی اقلید ادامه داد: بر همین اساس، سرمایه گذاران می‌توانند از این ظرفیت‌های ایجاد شده در جهت توسعه صنعتی شهرستان استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اظهارداشت: ضرورت دارد که تمام ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات صنعتگران و فعالان صنعتی به کار گرفته شود و سایر دستگاه‌ها نیز باید این مهم را به عنوان یک اولویت کاری در دستور کار قرار دهند.

هاشمی گفت: هم اینک ۴۰ واحد تولیدی و صنعتی با اشتغال بیش از ۴۲۰ نفر در شهرک‌های صنعتی شهرستان اقلید در مرحله بهره برداری قرار دارند و در مجموع در تمام این شهرک‌ها ظرفیت استقرار پنج هزار واحد تولیدی، خدماتی، صنفی و صنعتی فراهم است.

کپی لینک
نویسندگان :
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آرشیو

 بازی مختار  بازی سفیر عشق