Sunday 3 March 2024
کد خبر : 1079
تاریخ انتشار : دوشنبه 24 بهمن 1401 - 18:58
- بازدید

پیگیری ایجاد کتابخانه در دو روستای بخش حسن آباد

به گزارش صبح اقلید، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش حسن آباد با حضور بخشدار حسن آباد؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید؛ شهردار حسن آباد و جمعی از مسئولین، دهیاران و شوراهای بخش حسن آباد در کتابخانه صالحین برگزار شد. در این نشست، دهیاران و معتمدین روستای امامزاده اسماعیل و دشت بکان به منظور رایزنی و پیگیری مجوز تأسیس کتابخانه عمومی در این […]

به گزارش صبح اقلید، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش حسن آباد با حضور بخشدار حسن آباد؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید؛ شهردار حسن آباد و جمعی از مسئولین، دهیاران و شوراهای بخش حسن آباد در کتابخانه صالحین برگزار شد.

در این نشست، دهیاران و معتمدین روستای امامزاده اسماعیل و دشت بکان به منظور رایزنی و پیگیری مجوز تأسیس کتابخانه عمومی در این دو روستا نیز شرکت داشتند. همچنین مسئولین کتابخانه ها و آموزش و پرورش در زمینه بررسی راهکارهای افزایش فعالیت های مشترک کتابخوانی بین مدارس و کتابخانه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

پیگیری دریافت مجوز تأسیس کتابخانه در دشت بکان و استفاده از فضاهای موجود این روستا جهت استقرار کتابخانه توسط بخشدار و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید، حضور یک نفر از بخش حسن آباد در انجمن خیرین «توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی»، افزایش ضریب امنیتی کتابخانه صالحین توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید، فضاسازی پیاده‌رو کتابخانه صالحین و عرفان توسط شهرداری و دهیاری از جمله مصوبات این نشست بود.

منابع :
نویسندگان :
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها : ، ،


 بازی مختار  بازی سفیر عشق