Sunday 14 April 2024
کد خبر : 1122
تاریخ انتشار : یکشنبه 17 اردیبهشت 1402 - 7:46
- بازدید

پیام تبریک فرمانده سپاه شهرستان اقلید به مناسبت هفته جهانی صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر

بسم‌ الله الرحمن الرحیم نام وزین جمعیت هلال احمر از دیرباز با فرهنگ ایثار و فداکاری گره خورده است، این جمعیت در صد سال گذشته خدماتِ متعدد، متنوع و عام المنفعه‌ای داوطلبانه بسیاری را در ایران اسلامی ارائه کرده است که بهره‌برداران این خدمات نیازمندان، محرومان، مصیبت دیدگان و اقشار ضعیف جامعه بوده‌اند. خدماتی که برگرفته از باورها و اعتقادات دینی مردم مومن ایران اسلامی‌بوده […]

بسم‌ الله الرحمن الرحیم
نام وزین جمعیت هلال احمر از دیرباز با فرهنگ ایثار و فداکاری گره خورده است، این جمعیت در صد سال گذشته خدماتِ متعدد، متنوع و عام المنفعه‌ای داوطلبانه بسیاری را در ایران اسلامی ارائه کرده است که بهره‌برداران این خدمات نیازمندان، محرومان، مصیبت دیدگان و اقشار ضعیف جامعه بوده‌اند. خدماتی که برگرفته از باورها و اعتقادات دینی مردم مومن ایران اسلامی‌بوده است.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز جمعیت هلال احمر با هدایت بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و پس از آن با هدایت داهیانه مقام معظم رهبری و با بهره‌گیری از آموزه‌های مکتب اسلام و فرهنگ و تمدن غنی ایران‌ عزیز و سیاست‌های نظام اسلامی و به فعلیت‌رساندن ظرفیت‌های بشردوستانه مردم مؤمن و همیشه انقلابی ایران، نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ خدمت به دیگری ایفا نموده است و اعضای آن برای آسایش و رفاه مردم ایران عزیز از آرامش و عافیت خود چشم پوشیده‌اند.

اینجانب ضمن ادای احترام به پیشگاه شهدای امدادگر به عنوان پیام آوران راستین عرصه خدمت، هیجدهم اردیبهشت ماه روز جهانی صلیب سرخ، آغاز هفته هلال احمر و یکصدمین سال تاسیس این نهاد مردمی را صمیمانه به خانواده بزرگ تبریک می‌گویم. آن‌ها همواره از بحران‌های مختلف سربلند بیرون آمده‌اند و بی‌توقع به هم‌نوعان‌شان یاری رسانده‌اند. با درود به ارواح پاک شهدای ایران اسلامی، عزت روزافزون را برای این عزیزان از درگاه خداوند منان خواستارم.

سرهنگ پاسدار علیرضاخدایاری
فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان اقلید

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آرشیو

 بازی مختار  بازی سفیر عشق