Thursday 29 February 2024
کد خبر : 1133
تاریخ انتشار : جمعه 22 اردیبهشت 1402 - 12:24
- بازدید

احتکار ۲ هزار میلیاردی شکر در کارخانه قند اقلید

  فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در انبار کارخانه قند اقلید ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار کیلوگرم شکر سفید مصرفی احتکار شده کشف شد. به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، سردار رهام‌بخش حبیبی در تشریح این خبر امروز اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی اقلید با انجام اقدامات فنی با همکاری کارکنان اداره تعزیرات حکومتی به سر نخ‌هایی از احتکار مقادیر زیادی شکر در انبار کارخانه قند […]

 

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در انبار کارخانه قند اقلید ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار کیلوگرم شکر سفید مصرفی احتکار شده کشف شد.

احتکار ۲ هزار میلیاردی شکر در کارخانه قند اقلید لو رفت

به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، سردار رهام‌بخش حبیبی در تشریح این خبر امروز اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی اقلید با انجام اقدامات فنی با همکاری کارکنان اداره تعزیرات حکومتی به سر نخ‌هایی از احتکار مقادیر زیادی شکر در انبار کارخانه قند این شهرستان  دست یافته  و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی فارس افزود: ماموران پس از شناسایی دقیق این انبار و اطمینان از صحت موضوع، پس از اخذ مجوز قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن، ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار کیلوگرم شکر سفید مصرفی احتکار شده را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ارزش شکر‌های احتکار شده برابر نظر کارشناسان، ۲ هزار میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و تحویل مراجع قضائی شد

 

نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

 بازی مختار  بازی سفیر عشق