Thursday 22 February 2024
کد خبر : 1216
تاریخ انتشار : شنبه 20 خرداد 1402 - 0:44
- بازدید

ما بیشتر سرمایه گذاری می کنیم یا دشمن ؟!

حجت الاسلام مجید گشول دره سیبی امام جمعه شهرستان اقلید در خطبه های نماز جمعه نوزدهم خردادماه با اشاره به مسئله عفاف و حجاب عنوان کرد :آیا ما بیشتر برای تبلیغ حجاب کار می‌‌کنیم، یا دشمنان بیشتر برای ترویج فرهنگ بی‌حجابی در ایران و جهان سرمایه گذاری و هزینه می‌‌کنند؟   اگر مسأله عفاف و حجاب مهم نیست چرا این قدر برای از بین بردن […]

حجت الاسلام مجید گشول دره سیبی امام جمعه شهرستان اقلید در خطبه های نماز جمعه نوزدهم خردادماه با اشاره به مسئله عفاف و حجاب عنوان کرد :آیا ما بیشتر برای تبلیغ حجاب کار می‌‌کنیم، یا دشمنان بیشتر برای ترویج فرهنگ بی‌حجابی در ایران و جهان سرمایه گذاری و هزینه می‌‌کنند؟

 

اگر مسأله عفاف و حجاب مهم نیست چرا این قدر برای از بین بردن آن در جهان تلاش می‌‌‌کنند؟ تاجایی که می‌‌توان گفت امروزه یک جنگ جهانی علیه حجاب در دنیا راه انداخته‌اند.

 

امام جمعه شهرستان اقلید در ادامه با اشاره به پوشش در جامعه گفت : جامعه حریم خصوصی نیست. از آنجاییکه که نوع لباس پوشیدن افراد در جامعه روی ذهن و روان یکدیگر تأثیر دارد پس لباس پوشیدن در جامعه یک مسأله شخصی نیست و به دیگران ربط دارد.

سلب امنیت روانی و آرامش خانوادگی دیگران، حق انتخاب نیست ؛چون حق انتخاب ما نباید باعث شود که با رفتارهایمان به دیگران آسیب برسانیم.

 

 

انتهای خبر/

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

 بازی مختار  بازی سفیر عشق