Sunday 3 March 2024
کد خبر : 1346
تاریخ انتشار : شنبه 7 مرداد 1402 - 9:39
- بازدید

هدف دشمن، قرآن،قیام امام حسین(ع) و ولایت فقیه است

امام جمعه شهرستان اقلید: دشمن از هر روشی برای تخریب دهه محرم استفاده کرد اما نتیجه آن چیزی جز شکست نبود.؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح اقلید،حجت الاسلام گشول دره سیبی در خطبه های نماز جمعه عاشورایی گفت: امروزه دشمنان با قرآن،اهل بیت، عزاداری سیدالشهدا و با ولایت فقیه به شدت کینه ورزی می کنند.

 

امام جمعه شهرستان اقلید اظهار داشت: میلیارد ها خرج کردند تا با شیوه های تبلیغاتی به نوجوانان و جوانان بگویند دهه محرم در مراسمات عزاداری شرکت نکنید اما شکست خوردند و ما دیدیدم که جمعیت وسیعی از هیئت های مارا همین نوجوانان و جوانان تشکیل داده اند.

 

 

نماینده ولی فقیه در اقلید با اشاره به ساکن بودن بیش از ۵۰ درصد جمعیت اقلید در محله اُرجمان و شهرک های اطراف گفت: باید به توسعه امکانات شهری و رفاهی در این مناطق توجه بیشتری شود.

 

وی ادامه داد: سرانجام پلی کلینیک تامین اجتماعی و مرکز انتقال خون که زمین های آن توسط خیرین محله اهدا شد چه شد؟مسئولین مربوطه هرچه زودتر این موارد را پیگیری کنند

 

مجید گشول دره سیبی گفت: مسئولین مربوطه باید نظارت دقیق تری بر بازار داشته باشند و مسئله تخلف نکردن کسبه و بازاریان از قیمت های مصوب و رعایت حقوق مشتری همواره جزو مطالبات مردمی بوده است.

 

امام جمعه شهرستان اقلید در پایان عنوان کرد: تمامی ارکان مدارس دولتی و آموزش و پرورش توجیه شوند و بدانند که هیچ دانش آموزی برای ثبت نام مجبور به پرداخت هزینه ای نیست و تحصیل آنان به طور رایگان صورت میگیرد.

 

نمازجمعه این هفته مصادف با عاشورای حسینی در حسینیه ارجمان برگزار شد.

 

نویسندگان :
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

 بازی مختار  بازی سفیر عشق