Thursday 22 February 2024
کد خبر : 1369
تاریخ انتشار : دوشنبه 23 مرداد 1402 - 16:15
- بازدید

کمبود اتوبوس مسافربری اقلید-یزد برطرف می‌شود

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اقلید گفت: به طور متوسط یک روز در میان سرویس اقلید-یزد وجود دارد اما ممکن است به صورت استثنا این اتفاق رخ داده باشد که سرویس موجود نباشد و آن هم به دلیل تعطیلی های مناسبتی است، اما به این موضوع حتما رسیدگی خواهیم کرد تا برای مردم مشکلی ایجاد نشود.؛

شهروند خبرنگاران در پیامی عنوان کردند: نبود اتوبوس در این محور برای ما مشکل آفرین شده است شخصی مجبور به عبور از این مسیر است مانند بیماران و دانشجویان اما یا باید چند برابر هزینه شود و با ماشین شخصی عبور و مرور کند یا باید از اتوبوس های بین راهی استفاده شود که شاید برای هر کسی مقدور نباشد.

در این رابطه مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اقلید عنوان کرد: از شهرستان اقلید به یزد دو سرویس وجود دارد که سرویس اول متعلق به شرکت مسافربری پیک معتمد آریا و اتوبوس ۴۴ نفره است.

رئیسی در ارتباط با ساعات حرکت این اتوبوس گفت: حرکت از اقلید ساعت ۱۲ ظهر و حرکت از یزد ساعت ۶ عصر است که یک روز در میان سرویس وجود دارد.

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اقلید درباره میانگین مسافران این محور اظهار داشت: میانگین مسافر هر سرویس ۱۰ نفر است و با توجه به تعداد کم مسافر و همچنین اتوبوس آباده یزد که از سورمق عبور می‌کند ، احتمال لغو شدن سرویس در روزهای بدون مسافر وجود دارد.

وی در ارتباط با سرویس دوم در این محور گفت: ون از بخش سده به یزد متعلق به شرکت گیتی پیما است که حرکت آن همه روزه است ؛ رفت از دژکرد ساعت ۶ صبح و برگشت از یزد ساعت ۱۳ است همچنین تعداد مسافران روزانه ۱۷ نفر می باشد.

رئیسی در ارتباط با انتقاد شهروندان از این موضوع عنوان کرد: همانطور که گفته شد به طور متوسط یک روز در میان سرویس اقلید-یزد وجود دارد اما ممکن است به صورت استثنا این اتفاق رخ داده باشد که سرویس موجود نباشد و این به دلیل تعطیلی های مناسبتی و نبود یا کمبود مسافر رخ داده باشد اما به این موضوع نگاه دقیق تری خواهد شد و حتما رسیدگی خواهیم کرد تا برای شهروندان معضلی ایجاد نشود.
➖➖➖➖➖➖➖➖
پایگاه خبری تحلیلی صبح اقلید

نویسندگان :
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

 بازی مختار  بازی سفیر عشق