Sunday 14 April 2024
کد خبر : 1743
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 25 آبان 1402 - 22:21
- بازدید

سارق مامور نما در اقلید دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان اقلید از شناسایی و دستگیری ۲ سارق مامورنما در این شهرستان خبر داد.؛

سرهنگ لطف‌اله محمدی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارداشت: در پی خبر دریافتی از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر جعل عنوان تحت پوشش ماموران بهداشت، بلافاصله ماموران کلانتری مرکز به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: ۲ سارق، یکی از آنها مذکر اما با البسه زنانه تحت عنوان مامور بهداشت وارد منزل احدی از شهروندان می شوند و صاحبخانه را مورد ضرب و جرح قرار می دهند.

محمدی تصریح کرد: با توجه به سر و صدای صاحبخانه و تماس همسایه‌ها با پلیس ۱۱۰، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام می‌شوند.

فرمانده انتظامی اقلید با بیان اینکه در این هنگام یکی از سارقان دستگیر و دیگری اقدام به فرار می‌کند، گفت: با تلاش شبانه‌روزی و تحقیقات و اقدامات فنی، ماموران انتظامی در کمتر از ۴۸ ساعت سارق دوم را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و یک عدد شوکر، دستکش، لباس زنانه و اسپری دفاع شخصی از وی نیز کشف کردند.

فرمانده انتظامی اقلید با اشاره به اینکه متهمان با اعمال مجرمانه سرقت، سوء استفاده از عناوین دولتی و ضرب و جرح به مقام قضایی تحویل داده شدند، به شهروندان توصیه کرد: هنگام مراجعه ماموران ادارات خدمات رسان مانند آب، برق، گاز، بهداشت و حتی ماموران انتظامی، حتما از آنها کارت شناسایی و حکم ماموریت خواسته و بدون احراز هویت، درب منزل را به روی آنها باز نکنند و موضوعات مشکوک را بلافاصله برای بررسی به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها : ، ،آرشیو

 بازی مختار  بازی سفیر عشق