Monday 15 April 2024
کد خبر : 2138
تاریخ انتشار : یکشنبه 13 اسفند 1402 - 13:27
- بازدید

افتتاح نخستین غرفه بازیافت زباله در اقلید

در راستای ترویج فرهنگ تفکیک زباله از مبدا و طرح استقبال از بهار ، نخستین غرفه بازیافت در پارک لاله به بهره برداری رسید.؛

در راستای ترویج فرهنگ تفکیک زباله از مبدا و طرح استقبال از بهار ، نخستین غرفه بازیافت در پارک لاله به بهره برداری رسید.

شهردار اقلید با اعلام این خبر اظهار داشت: شهرداری با هدف فرهنگ سازی درخصوص جداسازی پسماند خشک از تر و تولید خشکاله به منظور کاهش شیرابه و حجم زباله های تر، اقدام به راه اندازی این غرفه نمود و در صورت استقبال شهروندان در محله هایی که متقاضی باشند نیز مراکز جمع آوری اقلام بازیافتی پیش بینی خواهد شد.

شهروندان عزیز می توانند با تحویل پسماند خشک( انواع بطریها، کاغذ، کارتن، نان خشک) و خشکاله (پوست میوه و سبزیجات خشک شده)، قلمه گل رز و اقلام بهداشتی شامل انواع شوینده و جرم گیر، دستمال کاغذی، کیسه زباله دریافت کنند. کتاب های کودکانه با موضوع حفاظت از محیط زیست و لوازم التحریر نیز به زودی به لیست اقلام تحویلی در ازاء پسماند اضافه خواهند شد.

در این برنامه که با حضور پرشور دانش آموزان برخی از مدارس شهر همراه بود پویش نه به کیسه پلاستیکی و صبحانه سالم نیز اجرا و کیف های پارچه ای ویژه لقمه صبحانه به دانش آموزان اهدا شد.

از شهروندان عزیز تقاضا می شود به منظور حفظ پاکیزگی و زیبایی شهر پسماندهای تفکیک شده منازل خود را به این مرکز تحویل دهند.

نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آرشیو

 بازی مختار  بازی سفیر عشق