فارس میزبان دوندگان جاده ولایت

جلسه هماهنگی گرامیداشت دهه کرامت روز مقاومت و ایثار و پیروزی به منظور استقبال از دوندگان جاده ولایت با حضور دکتر خداجو مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس ، منصوری فرماندار و جمعی از مسئولین در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان اقلید برگزار شد .

در این جلسه عبدالرحیم خداجو مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهار داشت: همایش دو استقامت امدادی جاده ولایت از مرز شلمچه در استان خوزستان آغاز و پس از گذر از استان‌های خوزستان، کهکیلویه و بویراحمد ، فارس ، یزد ، خراسان جنوبی همزمان با زاد روز ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) وارد شهر مشهد مقدس و بارگاه رضوی خواهند شد.

وی افزود: با توجه عمق ارادت و دلبستگی مردم استان فارسو شهرستان اقلید به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) باید تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم به کار گیریم .

وی حرکت فرهنگی ورزشی دوندگان جاده ولایت را در راستای اشاعه فرهنگ رضوی و احیاء جاده ولایت مسیر حرکت امام رضا(ع) بیان کرد.

خداجو ادامه داد براساس برنامه‌ریزی انجام شده، مراسم استقبال از دوندگان جاده ولایت در ورودی شهر سده، در تاریخ 22 اردیبهشت ماه انجام خواهد شد.

در ادامه منصوری فرماندار اقلید ضمن تبریک هفته معلم و تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام با تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران جشنواره رضوی نسیم ولایت درباره اهمیت موضوع و لزوم هماهنگی و همکاری جدی ادارات و دستگاه‌ها برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم تاکید کرد و افزود : تقویت روحیه ولایتمداری و حب اهل بیت(ع) با توجه به اینکه در یک مملکت شیعی زندگی می‌کنیم حائز اهمیت بوده و برگزاری این همایش‌ها علاوه بر جنبه ورزشی ابعاد بزرگ فرهنگی را نیز به همراه خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *