لطفا کمی منتظر بمانید ...

×
Generic selectors
Exact matches only
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست ها
جستجو در صفحات

سر تیتر خبرها

صفحه اصلی › › تور یکروزه ی بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

۱۲بهمن,۱۴۰۰ | ۸:۱۲ ب.ظ

661

11

بدون دیدگاه

تور یکروزه ی بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

مسؤول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان با اشاره به پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که از نهم تا ۱۲ بهمن ماه جاری برگزار شد، عنوان داشت: ۲۰ نفر از فعالان گردشگری و صنایع دستی شهرستان اقلید در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ از این نمایشگاه بازدید کردند.
محمدرضا قلندری هدف از این بازدید را آشنایی این افراد با فعالان گردشگری وصنایع دستی سایر استانها جهت تعامل بیشتر وهمچنین آموزش و بهره گیری از تجارب آنها عنوان و تصریح کرد: این برنامه فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی شهرستان اقلید بود.
وی یادآور شد: در این بازدید فعالان گردشگری و صنایع دستی شهرستان اقلید توانستند با دکتر صالحی نماینده شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی، مهندس محسن نژاد سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، دکتر حکمت‌نیا مسوول سازمان گردشگری شهرداری شیراز، مهندس عامری مسوول نمایشگاه فارس و جمعی از جوانان اقلیدی مقیم تهران دیدار داشته و در زمینه پتانسیل های شهرستان اقلید و نیز موانع موجود بر سر راه فعالان گردشگری و صنایع دستی بحث و تبادل نظر شود.
قلندری افزود: مقرر شد با برنامه ریزی و مشارکت بخش خصوصی و دولتی، ازطریق برگزاری نشست ها، رویدادها و تورهای آشناسازی و تسهیل گری بخش دولتی وشهرداری ها، قطار گردشگری وصنایع دستی اقلید بیش ازپیش سرعت بگیرد.