لطفا کمی منتظر بمانید ...

×
Generic selectors
Exact matches only
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست ها
جستجو در صفحات

سر تیتر خبرها

صفحه اصلی › › ‌شبکه جمع‌آوری فاضلاب اقلید توسعه می‌یابد

۲۱تیر,۱۴۰۳ | ۸:۲۹ ق.ظ

2775

58

بدون دیدگاه

‌شبکه جمع‌آوری فاضلاب اقلید توسعه می‌یابد

مدیرعامل شرکت آبفا فارس گفت: در بخش فاضلاب شهرستان اقلید توسعه تأسیسات جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب شهر اقلید در دستور کار است.

به گزارش صبح اقلید علی شبانی در نشست با مسلم صالحی، نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی و شهرام منصوری فرماندار این شهرستان ضمن بررسی آخرین وضعیت منابع آب و روند آبرسانی به شهرها و روستاهای این شهرستان، مسائل، موانع و نیازمندی‌های آبرسانی به مردم شهرها و روستاهای تابعه و ظرفیت‌های جدید آبرسانی را مورد تبادل نظر قرار داد.

 

وی به روش‌های کاربردی در آبرسانی به طرح نهضت مسکن ملی و همچنین روش‌های توسعه تصفیه‌خانه و شبکه جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب شهر اقلید اشاره کرد و افزود: خوشبختانه درسال گذشته ۲ طرح فاضلاب روستایی در این شهرستان به نتیجه رسید و تأسیسات فاضلاب شهر اقلید به نحو قابل توجهی توسعه یافت که این فعالیت‌ها از حیث تعداد اجرای طرح‌های فاضلاب در شهرستان‌های استان، منحصر به فرد است.

 

مدیرعامل شرکت آبفا فارس در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست اظهار کرد: با توجه به تعداد پروژه‌های آبرسانی اجرا شده در این شهرستان انتظار داریم همه مسئولان شهرستان نیز توجه ویژه به تصویب اعتبارات مربوط به این حوزه داشته باشند.

 

شبانی تصریح کرد: میزان اعتبار منظور شده در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بسیار ناچیز بوده که با توجه به وسعت نیازمندی‌ها و پروژه‌های نیمه تمام، ضرورت توجه بیشتر به این موضوع مورد انتظار است.

مدیر عامل شرکت آبفا فارس در پایان با توجه به سابقه وجود مشکلات اجتماعی در اجرای پروژه‌های شهرستان اقلید، خواستار حمایت‌های ویژه مسئولان محلی به ویژه نماینده مردم و فرماندار شهرستان در رابطه با اجرای طرح‌های آب و فاضلاب شد.

 

در این نشست مسلم صالحی، نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن بیان پاره‌ای از نیازمندی‌های حوزه آب و فاضلاب شهرستان، در خصوص جذب اعتبارات مورد نیاز برای طرح‌های توسعه‌ای و سایر همکاری‌ها با شرکت آبفا فارس قول مساعد داد.

انتهای پیام/
برچسب ها : , , ,

https://sobheeghlid.ir?/p=2775